Brigáda VII./2014 – 13.-14.6. 2014

Dobrovoľnícky deň na Plaveckom hrade v rámci akcie “Naše mesto”.

Počas horúceho dňa (13.6.2014), na hornom hrade a pri vežovej bráne utešene narástla kopa vytriedených kameňov, ktoré budú použité pri murárskych prácach. Takmer celý hrad sa podarilo pokosiť a pohrabať.

Naša veľká vďaka patrí zamestnancom firiem Dell a Johnson Controls, ktorí sa rozhodli prísť a pomôcť Plaveckému hradu. Akcia na hrade sa uskutočnila vďaka Nadácii Pontis a Skautingu.

www.dell.sk | www.johnsoncontrols.sk | www.nasemesto.sk | www.nadaciapontis.sk | www.skauting.sk | www.zdruzenie.castrum.sk | www.ppodhradie.sk

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>